Rydval – Elektro s.r.o.
Lomnice nad Popelkou, plk. Truhláře 114 , 512 51

481 672 993

IČ: 25298194

DIČ: CZ 25298194

C 14113 vedená u Krajského soudu v Hradci Králové

Zavazujeme se k plnění požadavků norem ČSN EN ISO 14001:2016, 9001:2016, ISO 45001:2018

Jednatelé

Zdeněk Rydval ml.  email: zdenek.rydval@elektro-rydval.cz

Zdeněk Rydval st. 

Příprava staveb

 

Zdeněk Rydval nejml. real@elektro-rydval.cz (731 209 437)
Jiří Souček jiri.soucek@elektro-rydval.cz (778 055 536)
Ondřej Bíža ondrej.biza@elektro-rydval.cz (774 511 112)
Věra Rozkošná vera.rozkosna@elektro-rydval.cz (608 553 282)
Jan Bořík jan.borik@elektro-rydval.cz (776 212 246)
Andrea Volejníková andrea.volejnikova@elektro-rydval.cz (776 080 822)
Stanislav Martinec (606 623 426)
Petr Voženílek petr.vozenilek@elektro-rydval.cz (774 688 617)

Rozpočty

Jan Bradna jan.bradna@elektro-rydval.cz (777 702 392)

 

Ekonomické oddělení

Hana Jeriová hana.jeriova@elektro-rydval.cz (777 206859)
Natálie Sklenářová natalie.sklenarova@elektro-rydval.cz (777 206859)

Administrativní práce

Monika Posejpalová monika.posejpalova@elektro-rydval.cz (778 064 500)
Jana Valentová jana.valentova@elektro-rydval.cz (608 767 797)
Jana Pfeiferová jana.pfeiferova@elektro-rydval.cz (774 765 465)

Věcná břemena

 

Alena Mojžíšová alena.mojzisova@elektro-rydval.cz (774 484 096)
Aneta Vávrová aneta.vavrova@elektro-rydval.cz (773 370 608)
Michaela Boříková michaela.borikova@elektro-rydval.cz (775 500 468)
Tereza Zounková tereza.zounkova@elektro-rydval.cz (771 171 860)

Projekční oddělení

Bc. Lucie Šochovská Vedralová lucie.vedralova@elektro-rydval.cz (778 060 534)
Martin Zeman martin.zeman@elektro-rydval.cz (777 747 084)
Martin Vitvar martin.vitvar@elektro-rydval.cz (775 705 854)
Kateřina Sůvová katerina.suvova@elektro-rydval.cz (774 926 270)
Ing. Michal Kopejska michal.kopejska@elektro-rydval.cz (771 172 975)
Zdeněk Rája zdenek.raja@elektro-rydval.cz (778 784 619)
Eva Vágenknechtová eva.vagenknechtova@elektro-rydval.cz (771 152 011)
Matěj Karásek matej.karasek@elektro-rydval.cz (608 887 135)

 

 

 

Geodetické oddělení

Jan Pokorný jan.pokorny@elektro-rydval.cz (608  083 518)
Stanislav Chudoba stanislav.chudoba@elektro-rydval.cz (774 548 011)
Pavlína Sklenářová pavlina.sklenarova@elektro-rydval.cz (608 613 998)
Alžběta Nyplová alzbeta.nyplova@elektro-rydval.cz (608 983 111)
Ing. Roman Horák roman.horak@elektro-rydval.cz (777 009 807)
Ing. Vojtěch Machek vojtech.machek@elektro-rydval.cz (608 753 798)

Sklad

Štěpán Volný stepan.volny@elektro-rydval.cz (771148811)

 

Doprava Mechanizace

Luboš Maťátko lubos.matatko@elektro-rydval.cz (608 248 423 )

Personalista

Hana Jeriová hana.jeriova@elektro-rydval.cz (777 206 859)

Pobočka Litoměřice

Administrativní práce

Zdeněk Rydval nejml. real@elektro-rydval.cz (731 209 437)
Karolína Dittrichová karolina.dittrichova@elektro-rydval.cz (608 749 445)

 

Příprava staveb

František Mánek frantisek.manek@elektro-rydval.cz (720 733 286)
Jaroslav Ryzler jaroslav.ryzler@elektro-rydval.cz (608 035 320)

 

Pobočka Semily

středisko SEMILY, Sokolská 418

Projekční oddělení

 

Martin Bartoš martin.bartos@elektro-rydval.cz (774 751 258)
Gabriela Saláková gabriela.salakova@elektro-rydval.cz (608 407 805)

 

 

 

Kontaktujte nás

Gdpr

1 + 2 =